O nás

Casting Worldwide

Společnost Casting Worldwide je britskou castingovou a uměleckou agenturou. Nabízí služby profesionálním i amatérským hercům, režisérům a producentům.

Naším cílem je vyhledávání talentů v mnoha různých zemích světa. Snažíme se vytvořit nová spojení mezi jednotlivci a předkládáním nabídek, tak aby se na jevištích, televizních obrazovkách a filmových plátnech objevovaly nové tváře.

Americký i západoevropský filmový průmysl směřují na „východ“, a to díky levnějším lokacím i novým hercům pro menší a komparzní role. Právě zde se otevírají nejlepší příležitosti pro všechny naše klienty.

Společnost Casting Worldwide působí od roku 2010 rovněž v České republice. Odtud provozuje i své aktivity pro střední a východní Evropu. Počet zemí neustále narůstá, a díky tomu dostávají příležitost i ti, kteří by jinak zůstali v ústraní. Třeba právě vy.DATENBANKZUGANG

Bis Ende 2012 ist die Registrierung für alle neue Interessenten kostenlos. Wenn Sie also nach einer Art suchen, wie Sie Ihre Kenntnisse propagieren, fangen Sie gleich hier an.

Haben Sie professionelle schauspielerische Erfahrungen und  möchten Sie mal eine Chance haben, im Fernsehen oder im Theater zu spielen? Spielen Sie Amateurtheater, können Sie singen oder etwas, was ein anderer nicht kann?

Oder wollen Sie mal unter Ihren Freunden berühmt sein, wenn Sie als Komparse im Fernsehen auftreten?

In diesem Fall füllen Sie das Registrierungsformular aus und werden Sie ganz kostenlos ein Mitglied unseres weltweiten schauspielerischen Vereins.